5 трендів у веб розробці в 2020 роціЦифрова революція продовжує визначати тенденції та спокушати нас новими технологіями, від яких розробники та програмісти по всьому світу будуть в захваті. І 2020 обіцяє принести з собою чимало свіжих ідей, інновацій в веб-розробці: від нових напрацювань по ШІ(штучного інтелекту) через машинне навчання до блокчейна і криптовалют, що істотно впливають на світову економіку.
Ось 5 головних тенденцій веб-розробки у 2020 році, які будуть домінувати в веб-індустрії.

 1. AI або боти
  Потреба в комунікаційних рішеннях з підтримкою штучного інтелекту, рішеннях для автоматизації завдань і аналітиці стають більш поширеними.
  Уже зараз ми можемо бачити, як чат-боти AI, віртуальні помічники (такі як Amazon Alexa, Apple Siri та Microsoft Cortana) і голосові роботи допомагають бізнесу видозмінити соціальну взаємодію. Їх розвиток поклав початок мультиканального цифрового обслуговування клієнтів через можливість одночасно взаємодіяти з клієнтом голосом, в чатах, обміном повідомленнями й на веб-сайті.
  За допомогою досліджень в області машинного навчання (ML) і штучних нейронних мереж (ANN) ШІ може досягти своїх цілей — успішно симулювати справжню людську емпатію.
 2. JavaScript
  JavaScript залишається найбільш популярною мовою протягом останніх шести років, і продовжує розвиватися згідно зі звітом Stack Overflow 2019. Розвиток її фреймворків, бібліотек і проєктів за останні роки довели, що у цієї мови є що запропонувати ринку й у майбутньому. Не дивно, що це краща мова для розробників, оскільки вона забезпечує абсолютно новий досвід гнучкості, складності та потужності.
 3. Веб-додатки (apps)
  Веб-додатки як і раніше є однією з найпопулярніших веб-тенденцій. Такі додатки завантажуються як звичайні веб-сторінки або веб-сайти, але мають високий рівень функціональності. Вони можуть завантажуватися миттєво, незалежно від стану мережі та вибору браузера, тому що побудовані з поліпшеною стратегією веб-дизайну. Такі програми забезпечують миттєву, незалежну і надійну роботу користувачів без проблем з кешем. Така робота абсолютно безпечна, тому що здійснюється через HTTP, щоб запобігти відстеження контенту і підробку даних.
  Крім того, такі програми прості у використанні та допомагають повторно залучити користувачів за допомогою веб-push-повідомлень.
 4. Mobile friendly сайт
  Мобільні сайти — це сайти, які добре працюють c мобільних пристроїв. Вони адаптивні та легко підлаштовуються навіть під самий маленький екран і мають зручну навігацію. Крім того, вони швидко завантажуються завдяки особливим функціям, які скорочують введення даних.
  З огляду на кількість мобільних телефонів у світі, яка зростає з кожним роком, мобільні версії сайту стають номер один для будь-якої компанії.
 5. Кібербезпека
  Витоку даних, злом сайтів і крадіжка даних являють собою серйозну загрозу, яка з кожним роком набуває все нові та нові обриси й 2020 рік не стане винятком. Кібербезпека або безпека інформаційних технологій (ІТ-безпеку) - це абсолютно необхідні кожному бізнесу рішення, особливо коли мова заходить щодо платіжної інформації клієнтів при оплаті онлайн або введенні персональних даних.
Написати нам

cf_form_subtitle