Огляд технологій і тенденцій IT у 2020Щороку, в січні та лютому всі ключові видання планети наповнюються інформацією про тенденції в ключових галузях світової економіки. І звичайно ж однією з таких сфер є IT.
Які тенденції будуть найважливішими для найбільш швидкорозвиваючої галузі планети? За які рішення щодо збільшення прибутку будуть готові платити корпорації з усього світу. Сьогодні коротко розберемо дані від журналу Forbes.
За даними аналітиків журналу Forbes, у 2020 році можна буде виділити 5 значних трендів у сфері технологій і IT. І всі ці тренди вже були озвучені на початку 2019 року і плавно перейшли у 2020 рік. Різниця лише в тому, що застосування даних технологій буде зачіпати все більше галузей і зазнавати значну модернізацію для застосування в кожній з них.
І саме використання цих технологій в бізнесі дасть у 2020 році значну перевагу компаніям перед конкурентами.

 1. Штучний інтелект (ШІ). Artificial Intelligence (AI)
  Вже зараз можна говорити про те, що саме штучний інтелект є одним з найбільш передових технічних досягнень нашого часу. Найбільші компанії світу вже давно почали вивчення того, як саме вони можуть використовувати ШІ для поліпшення якості обслуговування клієнтів та оптимізації своїх бізнес-процесів. Тенденція до розвитку ШІ триватиме і у 2020 році, особливо швидке зростання покаже використання технологій ШІ в рітейлі та на промислових підприємствах, де роботи вже поступово починають замінювати людей.
  Також трендом залишаються інновації в медицині й пошук рішень ранньої діагностики серйозних захворювань.
  Однак розробка та розгортання власних систем на основі ШІ все ще залишиться дорогим задоволенням для більшості підприємств у світі.
 2. Мережі передачі даних 5G
  5-є покоління мобільної передачі даних надасть можливість надвисокої швидкості завантаження і вивантаження останніх, а також зробить з'єднання більш стабільним. Попри те, що мобільні мережі 5G вперше стали доступні у 2019 році, вони в більшості своїй все ще дорого коштують і можуть повноцінно функціонувати тільки в обмежених районах найбільших і найбільш інноваційних мегаполісів світу.
  Надшвидкі мережі передачі даних не тільки нададуть нам можливість передавати медіа і текстові файли більш високої якості в будь-яку точку планети, а й означають, що мобільні мережі стануть більш зручними у використанні в будь-який момент часу.
 3. Персоналізована і прогностична медицина
  IT технології зараз перетворять систему охорони здоров'я з безпрецедентною швидкістю.
  Здатність збирати дані про стан здоров'я з електронних носіїв, таких як годинник, дасть можливість діагностувати та лікувати захворювання у людей навіть до того, як у них з'являться будь-які симптоми.
  У лікуванні будуть застосовуватися набагато більш індивідуальні підходи. Такі методи ще називають прогностичною медициною, яка дозволяє лікарям більш точно призначати ліки й застосовувати методи лікування, для конкретного пацієнта.
Написати нам

cf_form_subtitle