Бізнес-аналітика та управління базами даних

Бізнес-аналітика та управління базами даних

Бізнес аналітика, правильне управління базами даних і BI (збір, зберігання і аналіз даних) - це необхідні кроки до отримання максимальної вигоди для компанії. Актуальна інформація та можливість передбачити ринок дозволяє бути попереду своїх прямих конкурентів і нівелює появі нових.

Основна перевага бізнес аналітики полягає в отриманні даних про можливості для розвитку вашого продукту. Це новинки ніші, переваги співпраці з іншими компаніями. Аналітик надасть вам дані про поточні проблеми вашого підприємства і способах їх вирішення. Оперативні дані дозволять розвинути ваш продукт і отримувати всю необхідну інформацію про конкурентів і новинки.

Вам тільки залишається впровадити зміни в свою діяльність для досягнення необхідного результату.Наші послуги

Ми надаємо послуги розробки, впровадження, супроводу всього інструментарію бізнес-аналітики Microsoft:Збір та консолідація даних

Імпорт інформації з різних систем - 1С, SAP, DAX, Excel. Підготовка та вичищення даних / Integration service. ETL-пакети. SQL збережені процедури і бізнес-логіка на стороні Warehouse

Обробка даних

Консолідація довідників і контроль їх цілісності, збір і розрахунок аналітичних зрізів (видів субконто)

Візуалізація даних. Dashboards

Візуалізація звітів в Reporting service, Analysis service (OLAP), Power BI

Розсилка звітів

Доставка звітів бізнес-користувачам за розкладом або подій

Інтеграція з іншими системами

Розробка інтеграцій з різними системамиЗгідно з дослідженнями Gartner від лютого 2020 року, лідером серед інструментів бізнес-аналітики є Microsoft.Як виглядає ефективне управління базами даних на практиці

Бази даних використовуються давно, але тільки кілька років тому це стало обов'язковим фактором успішного розвитку будь-якого бізнесу.

Прибутковими стають тільки ті компанії, які зуміли передбачити розвиток подій в майбутньому. Сучасні технології та ефективна робота з базами даних допомагають вирішувати такі завдання:

  • Аналітика компанії і ніші в цілому.
  • Оптимізація варіантів закупівель і продажів товарів, послуг.
  • Аналіз логістики і побудова вигодою моделі поставок.

Ефективне використання баз даних здатне дати вам повний перелік поточних проблем і методів їх вирішення. Аналітика та робота з базами дозволяє компаніям:

  • Просувати поточні позиції на ринку.
  • Розвивати нові напрямки.
  • Доповнювати товарний ряд або створювати нові затребувані послуги.Підтримка і розвиток ефективності бізнесу

Робота з базами даних і бізнес аналітика - це не тільки разова послуга, а й постійна підтримка підприємства на шляху його розвитку. Ринок змінюється стрімкими темпами і постійно вимагає актуальної інформації.

У нашому штаті працює 5 бізнес аналітиків, вони допоможуть вирішувати ваші завдання протягом тривалого терміну або при разовій роботі. Постійні дослідження або коригування роботи компанії, все це ми можемо надати для вас. Наші фахівці допоможуть вам бути в курсі всього, що відбувається на ринку, що дозволить вам швидко приймати необхідні рішення для отримання максимальної вигоди.Інтеграція хмарних рішень

Сьогодні бази даних можуть бути величезних розмірів, управляти якими досить складно за допомогою стаціонарних комп'ютерів. Для цих цілей доцільно використовувати хмарні сервери - віддалені інтернет-сервери, де можуть розміщуватися і зберігатися величезні бази даних.

Перевага такого підходу в тому, що він дозволяє не тільки розвантажити роботу ваших ресурсів, а й убезпечити ваші дані. Ми надаємо послуги з впровадження хмарних технологій і пропонуємо до ваших послуг надійні і швидкі сервери наших партнерів.Нам довіряютьПереваги роботи з нами

Наші IT-технології та кваліфіковані фахівці дозволяють виконувати поставлені завдання в чітко встановлені терміни. Кожен фахівець має досвід роботи в своїй сфері більше трьох років. Наша компанії здатна надати вам:

  • Більше 30-ти висококласних фахівців
  • Швидке вирішення поставлених завдань (95% завдань виконується протягом трьох днів).
  • Офіс в центрі Києва, що дозволить оперативно дістатися до будь-якої точки міста.
  • Ви можете вибрати один з трьох пакетів послуг, якщо ви не знайшли для себе відповідний, ми готові зробити для вас індивідуальний підбір необхідних послуг. Конкурентна вартість робіт дозволяє нам співпрацювати із середнім і великим бізнесом на рівних умовах.

Досвід роботи в сфері ІТ аутсорсингу і відгуки наших клієнтів говорять про можливість виконати будь-яку вашу задачу, використовуючи сучасні IT рішення.

Написати нам