Послуги інтернет провайдера

Послуги інтернет провайдера


Інтернет і офіс компанії сьогодні поняття нероздільні, в 2020 році 95% всіх офісів підключені до мережі інтернет. Інтернет-провайдери зобов'язані забезпечувати всім необхідним для комфортної роботи офісу. Кращий провайдер це той, про який згадуєш тільки тоді, коли приходить час оплачувати рахунок.

Дійсно, сучасне з'єднання з глобальною мережею значно краще, ніж 5-10 років тому. Ця тенденція з кожним роком тільки набирає обертів. Наша компанія надає широкий спектр послуг інтернет - провайдера: підключення до високошвидкісного інтернету (від 100Мб), прокладаємо кабелі в офісах і надаємо оренду WiFi роутерів. Ми дбаємо про наших клієнтів і запобігаємо проблеми ще до їх виникнення.


Основне і дублюючі підключення

Багато компаній сильно залежать від швидкого і безперебійного підключення до інтернету. Виходом для них є укладення договору відразу з декількома провайдерам, що забезпечує надійність і безпеку їх роботи.

Якщо один провайдер має проблеми з роботою своєї мережі або обладнанням, компанія споживач тимчасово переключається на іншого провайдера і продовжує працювати в штатному режимі.

Наша компанія надає послуги основного і дублюючого інтернет провайдера, кожен клієнт підключається до реплікатора WiFi. Надійність нашої роботи перевірили на собі сотні наших клієнтів.


Підключення під ключ

Наші фахівці готові виконати всю роботу по підключенню до інтернету:


  •  Менеджер компанії уточнить всі деталі.
  •  Системний адміністратор здійснює підбір техніки виходячи з ваших потреб.
  •  Наш водій доставить все необхідне, а фахівці налаштують і підключать.

Не має значення чи будуть це невеликі офіси або величезні будівлі. Ми виконаємо всю роботу "під ключ". Вам залишиться тільки прийти на роботу і включити свій комп'ютер вже підключений до мережі Інтернет.


Ми цінуємо час наших клієнтів: працюємо максимально швидко і надаємо тільки найкраще обладнання. В середньому з моменту надходження заявки і оплати за послуги та обладнання до фактичного підключення до інтернету проходить від 3-х робочих днів.


Монтаж системи кабелів

При успішному розвитку бізнесу, офіс компанії з одного кабінету може перетворитися в цілий поверх бізнес-центру. В такому випадку виникає потреба монтажу системи кабелів і налаштування обладнання на великих площах.

Ми готові виконати всі підключення, розводку кабелів, встановлення та налаштування всієї системи устаткування для надійної роботи мережі. Наші фахівці зроблять монтаж максимально красиво, без  проводів на стелі та іншої павутини кабелів.


Оренда обладнання


Ми надаємо нашим клієнтам можливість оренди обладнання. Вартість роутера великої потужності досить висока, а їх обслуговування проблематично. З цієї причини компаніям буває вигідно платити орендну плату за користування та обслуговування пристроїв wi-fi.


Моніторинг роботи співробітників

Набирає популярності послуга відеоспостереження за роботою співробітників. Начальник або керівник відділу мають можливість стежити за своїми підлеглими з будь-якої точки планети. Все, що йому потрібно - це підключення до інтернету і налаштована програма на ПК або смартфоні. Якщо у вас виникне необхідність в цій послузі, ми готові підключити і налаштувати все необхідне.