Оренда офісної техніки

Оренда офісної техніки дозволяє бізнесу зменшити разові витрати на придбання обладнання. Такий варіант може підійти для нового бізнесу, коли вигідніше вкладати кошти в розвиток свого продукту, а не на покупку нової техніки. Оренда підійде для тимчасових офісів, передвиборних штабів, конференцій або інших заходів.

Ви можете замовити у нас необхідну вам техніку (моноблоки, принтери, планшети і т.д.) від 5 до 250 штук, ми забезпечимо вас усім необхідним протягом одного робочого дня. У таблиці вказана тільки найбільш затребувана техніка. Якщо ви не знайшли необхідне вам обладнання, ви можете звернутися до нас і ми вам його надамо.

Після вибору необхідної техніки і укладення договору оренди, ми доставимо і встановимо все обладнання в термін встановлений в договорі. На період оренди ми так само надаємо послуги з обслуговування і ремонту техніки.

Системні блоки

Монітори

Ноутбуки

Планшети

Копіювальна і друкована техніка

Телефони / IP телефони

Офісні АТС

GSM шлюзи

Плазмові панелі

Проектори та екрани до них

Мережеве обладнання (роутери, комунікатори, маршрутизатори)

Замовивши у нас оренду офісної техніки, ви отримаєте сучасне обладнання здатне вирішити ваші завдання на високому рівні. Перелік можливих сервісів в рамках послуги:

  • Оренда обладнання
  • Підключення та налаштування
  • Технічне обслуговування та ремонт
  • Налагодження та супровід ПЗ


Нам довіряютьПереваги роботи з нами

Наші IT-технології та кваліфіковані фахівці дозволяють виконувати поставлені завдання в чітко встановлені терміни. Кожен фахівець має досвід роботи в своїй сфері більше трьох років.

Наша компанії здатна надати вам:

  • Більше 30-ти висококласних фахівців
  • Швидке вирішення поставлених завдань (95% завдань виконується протягом трьох днів).
  • Офіс в центрі Києва, що дозволить оперативно дістатися до будь-якої точки міста.
  • Ви можете вибрати один з трьох пакетів послуг, якщо ви не знайшли для себе відповідний, ми готові зробити для вас індивідуальний підбір необхідних послуг. Конкурентна вартість робіт дозволяє нам співпрацювати із середнім і великим бізнесом на рівних умовах.

Досвід роботи в сфері ІТ аутсорсингу і відгуки наших клієнтів говорять про можливість виконати будь-яку вашу задачу, використовуючи сучасні IT рішення.

Написати нам