Оренда і обслуговування серверного та мережевого обладнання

Компанії, які працюють з великими обсягами даних, стикаються з необхідністю покупки або оренди серверів. Це значно полегшує і прискорює обробку даних (прискорення обробки даних з 10 до 2 сек). Якісний сервер здатний витримувати великі навантаження (до 5 Гб кожен сервер) і забезпечує збереження даних.

Наша компанія надає послугу оренди та обслуговування серверного обладнання. Сервери знаходяться під цілодобовим контролем наших фахівців, ми стежимо за тим, щоб ви могли працювати зі своїми даними безперебійно.

Купівля або оренда серверів, що вигідніше

Купівля серверів має на увазі великі витрати на обладнання та обслуговування. Для розміщення серверів потрібна велика спеціальне приміщення, група співробітників з контролю над роботою серверів і цілодобова підтримка технічного відділу. Саме тому більшість компаній вибирає оренду серверів, а не її покупку.

15 з 20 наших клієнтів орендують сервера у нас, тільки 5 з них купують свої.

Наші тарифи і умови


Індивідуальний

CPU (ядро) – 5 USD/місяць
RAM 1 Gb – 6 USD/ місяць
SSD 1 Gb– 0,20 USD/ місяць
HDD 1 Gb – 0,05 USD/ місяць
Підтримка VM – 50 USD/місяць

До 2 користувачів

CPU:1
RAM:2 ГБ
SSD:50 ГБ
IP-адреса:1
Підтримка VM
Вартість в місяць - 80 USD/місяць

До 5 користувачів

CPU:2
RAM:4 ГБ
SSD:100 ГБ
IP-адреса:1
Підтримка VM
Вартість в місяць - 104 USD/місяць

До 20 користувачів

CPU:8
RAM:16 ГБ
SSD:400 ГБ
IP-адреса:1
Підтримка VM
Вартість в місяць - 236 USD/місяць


Оренда серверного обладнання дозволяє вирішити відразу всі проблеми з розміщенням і обслуговуванням:

  • Економія місця під серверну кімнату.
  • Виключає необхідність найму додаткових працівників.
  • Додаткова безпека ваших даних.
  • Вам не потрібно турбуватися про працездатність сервера, за вас все зроблять наші фахівці. Ваші дані будуть у безпеці і завжди доступні, при виникненні неполадок ви можете розраховувати на резервний доступ до інформації. Резервне копіювання робиться раз на місяць, день або кожну годину, в залежності від налаштувань сервера і договору.

Користуючись нашими серверами, ви отримуєте безлімітний доступ до даних на сервері, безперебійну роботу і резервне копіювання. Цілодобове обслуговування дозволяє мінімізувати виникнення неполадок і забезпечує збереження інформації.


Налагодження та обслуговування серверного обладнання

При укладанні договору оренди серверів ми обговорюємо необхідні настройки сервера. Наші фахівці підберуть оптимальну конфігурацію сервера для вирішення ваших завдань, встановлять сучасне програмне забезпечення. Ми завжди стежимо за релізами і оновленням програмного забезпечення, в перебігу 2-х тижнів після виходу оновлень проводяться оновлення ПЗ клієнтів.

При обслуговуванні сервера ми використовуємо кілька джерел живлення. Це дозволяє серверам працювати навіть в самих екстремальних умовах, забезпечуючи безпеку і збереження ваших даних.

Чому варто вибрати наше серверне обладнання

Для нас забезпечення безпеки і стабільності сервера клієнта є основним принципом роботи. У той же час ми ніколи не втручаємося в порядок зберігання і використання інформації. Ми цінуємо і не порушуємо ваші авторські права на інформацію, компанія і всі співробітники підписують NDA з юридичними особами для забезпечення конфіденційності даних.

Ви можете ознайомитися з нашими тарифами і вибрати для себе оптимальний варіант, вартість обслуговування сервера від *** / місяць. Ви можете вибрати «оптимальний» або «бізнес» пакет. Ви так особисто можете звернутися до нас і ми зберемо для вас окремий пакет послуг, який вам необхідний.

Нам довіряютьПереваги роботи з нами

Наші IT-технології та кваліфіковані фахівці дозволяють виконувати поставлені завдання в чітко встановлені терміни. Кожен фахівець має досвід роботи в своїй сфері більше трьох років. Наша компанії здатна надати вам:

  • Більше 30-ти висококласних фахівців
  • Швидке вирішення поставлених завдань (95% завдань виконується протягом трьох днів).
  • Офіс в центрі Києва, що дозволить оперативно дістатися до будь-якої точки міста.
  • Ви можете вибрати один з трьох пакетів послуг, якщо ви не знайшли для себе відповідний, ми готові зробити для вас індивідуальний підбір необхідних послуг. Конкурентна вартість робіт дозволяє нам співпрацювати із середнім і великим бізнесом на рівних умовах.

Досвід роботи в сфері ІТ аутсорсингу і відгуки наших клієнтів говорять про можливість виконати будь-яку вашу задачу, використовуючи сучасні IT рішення.

Написати нам